d1382446983147916_1

نقل قول های جالب و خواندنی کریس رونالدو مهاجم پرتغالی رئال مادرید

ما بسیار فقیر بودیم، نه اسباب بازی داشتیم و نه هدیه كریسمس. با برادرم و دو خواهرم در یك اتاق می‌خوابیدیم. اتاقمان كوچك بود اما من اهمیت نمی‌دادم. به برادر و خواهرانم بسیار نزدیك هستم. به هم عشق می‌ورزیم. آن زمان از نظر من همه چیز طبیعی بود و همه در یك اتاق با خوشحالی زندگی می‌كردیم. “

” پول برایم در درجه سوم اهمیت است. ابتدا پسر و خانواده اش و سپس فوتبال برایم مهمترین هستند.اگرچه در فقر بزرگ شده  ام و اكنون بسیار ثروتمندم ولی متكبر نیستم و اجازه نخواهم داد پسرم هم متكبر شود.

به دلیل شرایط خاص زندگی، هرگز به آرزوهای کودکی‌ام نرسیده‌ام. اما از نظر عاطفی لوس و وابسته به خانواده و پدر و مادرم هستم.”

می‌دانستند كه من بچه بااستعدادی هستم. هنگامی كه ۱۴ ساله شدم فكر كردم بد نیست به طور نیمه حرفه ای به فوتبال بپردازم. همه چیز خوب پیش می‌رفت ولی وقتی ۲۲ ساله شدم و به منچستریونایتد رفتم به این فكر رسیدم كه بهترین هستم. ”

من خیلی حرفه‌ای، قوی و سریع هستم

علت موفقیت خودم برای این است كه من به بازی مسلط ، قوی ، بسیار سریع و خیلی حرفه ای هستم.”

من روی پول نشسته ام. هفته ای ۴۰۰ هزار پوند درآمد دارم ولی همه آن را خرج نمی‌كنم، ثروتم روز به روز در حال افزایش است. برادرم اداره برخی اموال من را به عهده دارد . دارایی‌های من زیاد است ولی من همان كریستیانو سابق هستم.

البته پدر من یك الكلی بود و هیچوقت نمی‌فهمید من چه كار می‌كنم. من بازیكن با استعدادی بودم كه به انگلیس رفتم. خیلی از بازیكنان به انگلیس میروند ولی باید قبول كرد دشوار است به كشوری بیگانه بروید و در آنجا بهترین باشید.

 

 

 
پاسخ دهید

X