تاریخچه شرکت هيونداي (Hyundai)

Hyundai-Weldingاين شرکت در ۵ سپتامبر ۱۹۷۵ تاسيس شد و اکنون يکي از يزرگترين توليد کنندگان ابزارالات جوشکاري در کره ميباشد و در موفقيت اقتصاد ملي بعنوان ليدر در صنايع سنگين و فولاد نقش داشته است.در اوايل کار، اين شرکت روي توليد carbide تمرکز کرد اما سالها بعد شروع به توليد مواد مصرفي جوشکاري نمود.

تاریخچه شرکت هيونداي (Hyundai)_history01

در نهايت، کارخانه مواد جوشکاري را در ۱۹۷۷ در Pohang  توليد کرد.اين شرکت در شروع فعاليت سعي کرد تا خلاهاي موجود در کار شرکتهاي قبلي را برطرف کند، بنابراين روي پيشرفت تکنولوژي سرمايه گذاري کرد و بالاخره الکترودهاي روکشدار را در سال ۱۹۸۸ توليد نمود.

تاریخچه شرکت هيونداي (Hyundai)_history02

با وجود اينکه HWC Hunday Welding Company دير شروع به فعاليت نمود، اما امروزه اين شرکت، نياز مواد مصرفي جوشکاري را در کره با ۷۵۱ کارمند در بخشهاي مختلف، تا ۴۵% برطرف مي نمايد و ۴۰% از کل فروش آن در بخش صادرات است که به مناطق مختلف جهان ميرود.

تاریخچه شرکت هيونداي (Hyundai)_history03

مواد جوشکاري براي فولاد ضد زنگ با بيشترين کارايي و کيفيت، سيم هاي پوشش دار فلزي قابل استفاده در جوشکاري لوله و جوشکاريهاي سريع، MCW (براي گالوانيزه کردن صفحات فولادي) ، FCW ( قابل استفاده در هيدروژن و دماي بسيار کم)، الکترودهاي غير هيدروسکوپيک پوشش دار براي فولاد ضد زنگ، الکترودهاي پوشيده، سيم هاي آلياژي و پوشيده، الکترودهاي گازي اکسيژن و استيلن، مواد مخصوص جوشکاري و بسياري از ابزارآلات ديگر توسط اين شرکت توليد ميشوند.

تاریخچه شرکت هيونداي (Hyundai)_history04

HWC، سعي در توليد موادي با بيشترين کيفيت و کمترين هزينه، طبق نياز مشتريان ميکند و تمام محصولات آن، در آزمايشگاه هاي پيشرفته و با تجهيزات مدرن، جهت اطمينان از صحت و کيفيت، تست ميگردند.

تاریخچه شرکت هيونداي (Hyundai)_history05

توليدات اين شرکت در صنايع نفت ، گاز و پتروشيمي ، صنايع خودرو سازي ، هوا فضا ، صنايع راه سازي و سد سازي ، سيمان و بتن کاربرد دارند.

تاریخچه شرکت هيونداي (Hyundai)_history06
پاسخ دهید

X