تاریخچه شرکت هیوندای ، بخش اول : تاریخچه

” هیوندای ” متشکل  از مجموعه‌ای از شرکت‌های تولیدی و شرکت‌های وابسته به آنها می باشد که ابتدا در سال ۱۹۴۷ بعنوان یک شرکت ساختمانی توسط “چانگ جو یونگ” تاسیس شده و از سال۱۹۵۴ شروع به گسترشش فعالیت‌های خود به صنایع دیگر نموده و در حال حاضر هیوندای بعد از ۶۶ دهه تلاش و انطباق با بالاترینن استانداردهای بین المللی تولید، به بزرگترین زنجیره تولید در کشور کره جنوبی و یکی از بزرگترین شرکتهای جهان تبدیل شده است.

293884104_4330600276001_1280-Cars
هیوندای موتورز که شناخته شده ترین شرکت در بین شرکت‌های وابسته هیوندای است چهارمین تولید کننده بزرگ اتومبیل در جهان می باشد. ورود به حوزه صنایع کشتی سازی یکی از موفقیت‌های هیوندای بوده و آن را به بزرگترین تولیدکننده کشتی در جهان تبدیل کرده‌ است.
صنایع اتومبیل سازی، کشتی سازی، راه‌سازی، آسانسور و بالابر، خدمات حمل‌ و نقل، وسایل نقلیه تجاری و قطعات یدکی، محصولات شیمیایی و پتروشیمی، خطوط تولید صنعتی، پروژه های ساخت‌ و ساز، مهندسی دریا و بنادر، ماشین آلات صنعتی،  ابزار آلات صنعتی، الکترونیک و ارتباطات راه دور، لوازم خانگی و غیره شناخته شده ‌ترین محصولات گروه صنعتی و مهندسی هیوندای می‌باشند.
نکته قابل‌ توجه اینست که هیوندای از ابزار آلات و تجهیزات صنعتی خود در تمامی خطوط تولیدش استفاده می‌کند که این دلیل محکمی مبنی بر کیفیت بالا و قابل اطمینان محصولات هیوندای می‌باشد.
manufacturing-process.jpg-nggid03277-ngg0dyn-960x447-00f0w010c010r110f110r010t010
موفقیت‌های چشمگیر هیوندای اصولاً بعلت رویکرد خاص و تلاش‌های هیوندای در موارد زیر می‌باشد:
– بکارگیری پیشرفته ترین تکنولوژی موجود در دنیا
– تطابق با بالاترین سطح استانداردهای بین‌المللی تولید
– بکارگیری نظرات مشتریان در تولید
– شناسایی نیازهای مشتری در سطح جهانی
– کنترل و بهبود مداوم کیفیت
– ایجاد تنوع بی‌نظیر در حوزه محصولات
– خدمات پس از فروش گسترده و پاسخگویی منحصربفرد
– قیمت‌های معقول و رقابتی
1165374
هیوندای همواره به محصولات خود ایمان داشته و معتقد است ” رضایت مشتری ، نماد کیفیت بوده و کیفیت ، هدف اصلی هیوندای ”  است.پاسخ دهید

X