تاریخچه شرکت زینسر ( Zinser )

شرکت زینسرنام Zinser ، که نشان کيفيت است، در سال ۱۸۹۸ در آلمان آغاز شد. اين برند، براي متخصصين تکنولوژي جوشکاري و برش، شناخته شده است. اين شرکت متخصص در زمينه تکنولوژي سوخت اکسيژني، ابزار جوشکاري با هواي داغ براي کاربردهاي تخصصي و طيف گسترده اي از سيستم هاي برش است که به عنوان توليد کننده ليدر، ماشين آلات جهت برش هاي ضخيم از ۰٫۸mm تا  ۶۰۰mm، انعطاف پذيري بالا و ابتکار را نشان مي دهد. با تيمي از مهندسين، نيازهاي مشتريان ، تشخيص داده شده و با کنترل هاي CNC و ساخت ماشين هاي برش، انطباق مي يابد.

388556__Zinser-lasapparaat_1

Zinser، يکي از توليدکنندگان رهبر در زمينه ماشين هاي برش کاري در سراسر جهان است.ابزار جوشکاري و برشکاري دستي، ماشين هاي برش کنترلي با CNCبراي کاربردهاي مختلف مثل، سوخت اکسيژني و برش با پلاسما وليزر از محصولات اين شرکت است.ارزش و رضايت مشتري، همواره در اولويت اول اين شرکت بوده است.

csm_zinser-11472d_d055db766c

توليدات اصلي Zinser، شامل ، ماشين هاي برش با پلاسما و شعله، تجهيزات oxy-fuel ( سوخت اکسيژن، ابزار جوشکاري با هواي داغ، تجهيزات اکسي استيلن و ماشين هاي برش Zinser، مي باشند.

Zinser_Type_Cutting_Torch_634578797850268870_2

Zinser، در مدت بيش از صد سال، استفاده از استيلن و ديگر گازها را کشف کرده است. تنظيم کننده هاي فشار(مانومتر)، براي سيلندرها و سر پيک هاي جوشکاري و برش، مجموعه محصولات Zinser را کامل مي کند.محصولات اين شرکت، به سراسر جهان، صادر مي شوند.

دستگاه جوش زینسر zinser-55
پاسخ دهید

X